Перемога в змаганнях

Дата: 26.02.2021 15:46

Фото без опису Великий паркет, суворі судді та яскраві костюми. Нещодавно до Полтави з’їхалися танцюристи на Всеукраїнські змагання зі спортивно-бальних танців «UDU Cup».

Дебютантами змагань стали найменші вихованці естрадно-спортивного колективу  «Фієста» (керівник – Гулак Євген Павлович) - Якуба Данило, Незамаєва Вікторія, Кулинич Нікіта, Фатаянц Дарія, Коваль Олексій, Лопушенко Дарія. Ці три пари виборювали першість серед багатьох учасників і стали переможцями у своїй категорії. Їх нагороджено дипломами і медалями.

Вітаємо юних фіналістів і бажаємо нових досягнень ! Так тримати!

Окремо хочеться подякувати батькам за чуйність, турботу, і підтримку своїх дітей. Хочеться побажати їм пишатися своїми дітьми, радіти їхнім творчим успіхам.