Відбулися засідання постійних депутатських комісій

Дата: 10.02.2021 14:58

Фото без опису10 лютого 2021 року відбулися засідання постійних депутатських комісій з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, антикорупційної діяльності та регуляторної політики; постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики; постійної депутатської комісії з питань промисловості, підприємницької діяльності, транспорту і зв’язку, побутового та торгівельного обслуговування. Під час засідання депутати постійних комісій розглянули  питання, внесені до порядку денного четвертої сесії сільської ради восьмого скликання.

З усіх питань, які були розглянуті на засіданнях постійних комісій, прийняті відповідні рішення.