Дата: 02.02.2021 13:32

Фото без описуКомунальне некомерційне підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Пришибської сільської ради» повідомляє про наявність потреби у фахівцях та запрошує на роботу громадян з вищою освітою медичних (фармацевтичних) спеціальностей з урахуванням можливостей забезпечення таких фахівців відповідно до законодавства безоплатним користуванням житлом з опаленням та освітленням у межах встановлених норм по сільських, селищних радах:

Назва села, селища або селища міського типу

Ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень), якого повинна набути після закінчення закладу вищої освіти особа, з якою передбачається укласти угоду. Потреба у відповідних фахівцях визначається в межах кожного ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень)

Найменування спеціальності (предметної спеціальності, спеціалізації)

1.

с. Вільна

Терешківка

2.

с. Максимівка

3.

с. Піщане

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Для бажаючих працевлаштуватись та отримати всю інформацію про роботу прохання звертатись за тел. 098-898-75-72 (інспектор з кадрів – Юлія Остапець), або за адресою: Кременчуцький р-н., с. Пришиб, вул. Центральна, 29

(E-mail: pmsdprishib@i.ua)