14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 14.12.2020 11:06

Фото без опису  Сьогодні, у День вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, вклоняємося низько перед тими, хто віддав життя за наше майбутнє, зупиняючи «ядерного змія».

Чорнобильська катастрофа – лихо, яке раптово увірвалося у життя світової спільноти. Ті, хто з перших хвилин  став на боротьбу з невидимим ворогом – справжні герої. Ваша боротьба, мужність, відвага заслуговують найтепліших слів подяки від усіх мешканців рідного краю.

Прикро, що  для багатьох ліквідаторів той день – це останній страшний бій, який забрав життя. Світла пам’ять житиме у наших серцях, болем відгукуватиметься у спогадах та думках. Ви – взірець  мужності та відваги.

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, зичимо Вам міцного здоров’я, довголіття  та миру.

З повагою

Піщанський сільський голова                                      Олександр Краплина