Перевірка підготовки до опалювального сезону сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 20.11.2020 09:58

18 листопада 2020 року  комісією у складі працівників: соціального захисту населення та захисту прав дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради, відділу служби  у справах дітей, КО «Місцева пожежна охорона Піщанської сільської ради» проведено профілактичний рейд, з метою запобігання нещасних випадків, які виникають у наслідок порушення правил техніки безпеки під час опалювального сезону. Комісія перевірила підготовку сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, до опалювального сезону, наявність зимового одягу  та взуття у дітей, провела бесіду щодо дотримання  техніки безпеки при користуванні електро- та газовими  приладами, пічним опаленням.