Нове сучасне кухонне обладнання

Дата: 10.11.2020 07:58

Фото без опису

В Піщанську гімназію щойно прибуло нове сучасне кухонне обладнання для шкільної їдальні.

Це і шестикомфорна електроплита з духовою шафою, і бойлер на 150 літрів, і електросковорода та електром’ясорубка, і великий двохдверний холодильник, і морозильна камера, і картоплечистка, і стелажі - сушарки, і зручні шафи для зберігання посуду, а також марміт для гарячих страв та посудомийна машина.

Все це отримано за рахунок розподілу резерву освітньої субвенції та не розподілених видатків освітньої субвенції.

Використання даного обладнання дасть можливість осучаснити дитяче харчування, зробити його якіснішим і доступнішим.