ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ 0,0225 ГА, ЩО РОЗТАШОВАНА: с.Кривуші.

Дата: 10.07.2020 16:48

Важлива інформація для суб'єктів господарювання в Ужгороді!Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії Піщанської сільської ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності від 09.07.2020 року для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, на участь в конкурсі по виконанню робіт проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок площею 0,0225 га, кадастровий номер: 5322483805:05:001:0193,  що розташована в с.Кривуші, Кременчуцького району, Полтавської області, та яку має намір придбати Яцина Олександр Олександрович, подали документи:

• ФОП Михайлик Сергій Олександрович;

Відповідно до умов конкурсу затверджених рішенням Піщанської сільської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна»,  найбільш повно відповідають вимогам конкурсу, а саме: мінімальна вартість та строк виконання робіт ФОП Михайлик Сергій Олександрович.

Враховуючи вищенаведене переможцем конкурсу визначено ФОП Михайлика Сергія Олександровича.