ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 14.11.2019 10:51

Картинки по запросу результати конкурсуПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ 0,9984 га, ЩО РОЗТАШОВАНА: с.Піщане, вул.Благодатна,8.

Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії Піщанської сільської ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності від 12.11.2019 року для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, на участь в конкурсі по виконанню робіт проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок площею 0,9984 га, що розташована в с. Піщане, вул. Благодатна,8 Кременчуцького району Полтавської області, та яку має намір придбати Риков Руслан Миколайович, подали документи:

• ФОП Михайлик Сергій Олександрович;
  • ФОП Ситнік Тетяна Арнольдівна.

Відповідно до умов конкурсу затверджених рішенням Піщанської сільської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна»,  найбільш повно відповідають вимогам конкурсу, а саме: мінімальна вартість та мінімальний строк виконання робіт, ФОП Ситнік Т. А.

Враховуючи вище наведене переможцем конкурсу визначено ФОП Ситнік Тетяну Арнольдівну.