Перелік та інформація про податкових агентів

Дата: 03.04.2019 13:59

Перелік та інформація про податкових агентів, які можуть здійснювати справляння туристичного збору на території Піщанської сільської ради

Виконавчий комітет Піщанської сільської ради  інформує, що у відповідності до підпункту 268.5.2 пункту 268.5 статті 268 Податкового кодексу України та рішення від 19 лютого  2019 року XХХХ сесії VII скликання Піщанської сільської ради «Про встановлення на території населених пунктів Піщанської сільської ради туристичного збору» справляння туристичного збору на території Піщанської сільської ради може здійснюватися податковим агентом:

- товариством з обмеженою відповідальністю «Декор Агро» (код ЄДРПОУ 35287754; юридична адреса: 39701, Полтавська обл., Кременчуцький  р., с. Піщане, вул.  Квіткова, 1Б; директор Камський Василь Петрович; тел. (0536) 749658).