У Піщанській сільській ОТГ розроблені та затвердженні «Правила благоустрою»

Дата: 19.03.2019 10:00

Фото без опису                                ОГОЛОШЕННЯ

У Піщанській сільській об’єднаній територіальній громаді розроблені та затвердженні «Правила благоустрою». Цей документ закріпляє комплекс норм і правил, які є обов’язковими до виконання усіма жителями та суб’єктами господарської діяльності у населених пунктах громади.
Контроль за виконанням цих вимог у Піщанській сільській об’єднаній територіальній громаді покладений на інспектора з благоустрою виконавчого комітету Піщанської сільської ради. Основне завдання якого – забезпечити контроль за дотриманням юридичними та фізичними особами вимог «Правил з благоустрою».
Зобов’язання:
1. Проводити перевірку прилеглих та закріплених територій, щодо стану їх благоустрою.
2. Складати приписи, щодо приведення об’єктів благоустрою населених пунктів до належного стану з визначення строків проведення певних заходів та здійснювати контроль за їх виконанням.
3. Складати протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів для притягнення винних до адміністративної відповідальності.
4. Контролювати прибирання прилеглих до приватних будинків територій та об’єктів благоустрою від бур’янів, сміття, будівельних матеріалів, самовільно розміщених об’єктів.
5. Здійснювати інші повноваження відповідно до законодавства.

Щоб змінити світ на краще, кожен мешканець села повинен розпочати зміни з себе, свого світогляду та вчинків.
Любіть своє село! Поважайте тих, хто робить його чистим.
Давайте разом будемо підтримувати порядок на вулицях
і у дворах нашої громади.
Зробимо наш спільний дім красивим та комфортним.

Про затвердження Правил благоустрою  населених пунктів Піщанської об’єднаної  сільської територіальної громади