Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 04.11.2016 17:28

У відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Піщанської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення сесії Піщанської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності Піщанської об'єднаної сіль-ської територіальної громади».

З Аналізом впливу даного регуляторного акту та проектом рішення можна ознайомитися на офіційному сайті Піщанської сільської ради в мережі Інтернет за адресою http://www.pischane-rada.gov.ua/public_info.php та/або в приміщенні Піщанської сільської ради за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 104.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб можуть надаватися в письмовій формі шляхом надсилання засобами поштового зв’язку, кур’єром або особисто та приймаються впродовж місяця від дати публікації проекту регуляторного акту на офіційному сайті Піщанської сільської ради в мережі Інтернет у приміщенні Піщанської сільської ради за адресою: 39701, вул. Київська,104 с. Піщане Кременчуцького району Полтавської області. Телефони для отримання довідок щодо проекту регуляторного акту: (0536) 72-78-10, (0536) 72-78-11.

Аналіз регуляторного впливу

Рішення про прийняття положення