Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 20.10.2016 17:30

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Піщанська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Піщанської сільської ради «Про затвердження порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Піщанської сільської ради» та проекту регуляторного акту «Про затвердження порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Піщанської сільської ради».

З Аналізом впливу даного регуляторного акту та проектом рішення «Про затвердження порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Піщанської сільської ради» можна ознайомитися на офіційному сайті Піщанської сільської ради, в приміщенні Піщанської сільської ради за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 104.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються впродовж місяця від дати публікації на сайті сільської ради та розміщення на стенді інформацій в приміщенні ради за адресою: 39701, с. Піщане, вул. Київська,104 Кременчуцького району Полтавської області, тел. 72-78-10, 72-78-11.

Регуляторний акт

Рішення присвоєння адреси