Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 14.11.2018 17:01

У відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Піщанської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення сесії Піщанської сільської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради».

З Аналізом впливу даного регуляторного акту та проектом рішення можна ознайомитися на офіційному сайті Піщанської сільської ради в мережі Інтернет за адресою http://www.pischane-rada.gov.ua/acts.php або в приміщенні Піщанської сільської ради за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 104.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб можуть надаватися в письмовій формі шляхом надсилання засобами поштового зв’язку, кур’єром або особисто та приймаються впродовж місяця від дати публікації проекту регуляторного акту на офіційному сайті Піщанської сільської ради в мережі Інтернет у приміщенні Піщанської сільської ради за адресою: 39701, вул. Київська,104 с. Піщане Кременчуцького району Полтавської області. Телефон для отримання довідок щодо проекту регуляторного акту: (0536) 75-83-06.

Проект рішення