Придбання автобуса спеціалізованого для перевезення школярів

Дата: 15.06.2016 16:58

Ще один пункт плану соціально-економічного розвитку реалізовано в Піщанській об’єднаній територіальній громаді. Школярі отримали довгоочікуваний подарунок. 14.06.2016 року за годину до засідання депутатів на сесії прибув автобус, який буде використовуватися при організації регулярних і нерегулярних безоплатних перевезень учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх закладів Піщанської об’єднаної територіальної громади.

Придбаний шкільний автобус є спеціальним транспортним засобом для регулярних перевезень, що здійснюються за встановленим маршрутом і розкладом, з посадкою і висадкою дітей і педагогів на передбачених маршрутом зупинках до місць навчання і додому, а також для організації екскурсійних поїздок в межах Полтавської області, здійснення нерегулярних перевезень учнів та педагогів до місць проведення позакласних і позашкільних, районних, зональних та обласних виховних, культурно-масових заходів і спортивних змагань.