Робота відділу

ЗНО з історії України

4 червня 2021 року  у Кременчуцькому ліцеї №17 «Вибір» ім. М.Г. Неленя проходить ЗНО з історії України, яке складають 26 учнів закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради.

13:07:24 04.06.2021

З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ !!!

Щорічно, починаючи з 1989 року,  1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей - свято маленьких громадян нашої країни.

15:31:53 31.05.2021

Нарада відділу культури і туризму та керівників закладів культури

Нарада відділу культури і туризму та керівників закладів культури виконавчого комітету Піщанської сільської ради, яка відбулася 28 травня на базі Ялинцівського сільського будинку культури, була присвячена  обговоренню  основних  аспектів роботи закладів культури громади.  На нараді були присутні:  Сукманов О.А. - заступник Піщанського сільського голови, Гулій О.А. – начальник відділу культури та туризму виконавчого комітету Піщанської сільської ради, Іноятова С.В. – спеціаліст І категорії відділу культури та туризму, директори Центру культури і дозвілля, сільських будинків культури, завідуючі сільськими клубами  та  бібліотеками.

15:15:24 31.05.2021

День пам'яті жертв політичних репресій

Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам'яті жертв політичних репресій. Великий терор – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація. З метою вшанування  жертв пам’яті політичних репресій в Ялинцівському, Максимівському, Вільнотерешківському сільських будинках культури проведений перегляд фільму першого "Верни до мене, пам'яте моя". Документальної трилогії "Просвітлої дороги свічка чорна", присвяченої пам’яті В.Стуса.

16:57:44 17.05.2021