З Днем захисників та захисниць України!

Дата: 14.10.2022 09:01

14 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць України, а також свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва Цього дня українці вшановують усіх захисників, які, не шкодуючи власного життя, боролися і борються за мир, свободу і незалежність нашої держави.

До святкової дати працівниками  Піщанської бібліотеки    представлена  ілюстрована книжкова виставка «Захисники –  ви гордість українського народу». Про те, хто такі запорожці, про державну діяльність українських вояків, їх  героїчну  звитягу,  життя  та побут козаків на Січі, про славні  звичаї, традиції та легенди  можна дізнатися зі сторінок  історичної,  художньої та довідкової  літератури.  Не випадково, свято українського козацтва співпадає з Днем захисника та захисниць України.   На книжкових полицях  виставки   експонуються  матеріали про подвиги воїнів-захисників, які   і сьогодні продовжують героїчні сторінки нашої історії.

Бажаючих ознайомитися з виставкою запрошуємо до бібліотеки.