Концерт до Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 14:15

Святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування відбувся 7 грудня 2021 року, в Піщанському центрі культури і дозвілля. Присутніх привітав зі святом Піщанський сільський голова Олександр Краплина та відзначив працівників органів місцевого самоврядування, депутатів, членів виконавчого комітету Піщанської сільської ради. До теплих та щирих вітань долучилась  народний депутат України Олексій Мовчан, депутат Полтавської обласної ради Олег Сазонов, голова Кременчуцької районної ради Дмитро Колотієвський.

Святковий настрій присутнім подарували: гурток народного танцю «Любисток» Гориславського СБК, дует «Кльош» Вільнотерешківського  СБК, дует «Струни душі» Ялинцівського СБК, зразковий цирковий колектив «Арлекін» Піщанського ЦКіД, вокальний квартет «Врадість» Піщанського ЦКіД, гурток естрадно-спортивного танцю «Фієста» Піщанського ЦКіД; солісти Марина Шолох, Зінаїда Карпич, Олена Доманська.