Вільні творять майбутнє

Дата: 19.11.2021 15:19

21 листопада українці відзначають День Гідності і Свободи – символ боротьби і перемоги, єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу, свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і 2013-го років кинули виклик диктаторству, захищали національні інтереси української держави та її європейський вибір, проявили своє прагнення до свободи.

Значення тих подій неможливо переоцінити.

Піщанська сільська бібліотека для дорослих, та бібліотека для дітей запрошує на перегляд книжкових виставок «Події, що змінили долю України», «Криниця нашої гідності», на яких представлені документальні та художні книги сучасних українських авторів про тогочасні події.