Зі святом!

Дата: 13.10.2021 19:38

Сьогодні, напередодні  Дня захисника та захисниці України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці у Піщанському центрі культури та дозвілля відбувся урочистий захід  «Ми щит і меч твій, Україно!». З цієї нагоди  Олександр Краплина, Піщанський сільський голова висловив захисникам слова щирої вдячності та привітав зі святом всіх присутніх.

Гості заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих, тих, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога: січових козаків, учасників боротьби за незалежність України у  XX столітті, воїнів-визволителів у роки Другої світової війни, героїв Небесної сотні, героїв неоголошеної війни на сході України, зокрема і мешканців нашої громади: Антона Кирилова, Дмитра Андрусенка, Володимира Шаповала, Сергія Крівченка, Ігора Сенечко, Юрія Опришка.

Учасники художньої самодіяльності Піщанської громади подарували святковий концерт та гарний настрій всім присутнім.