Діти найдорожчий скарб, наша радість і майбутнє.

Дата: 01.06.2021 14:56

Щороку, в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої держави - Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят, яке має свій символ. Це прапор зеленого кольору, на якому зображена наша планета, довкола котрої розташовані дитячі фігурки різних рас і національностей.

В цей день до Піщанської сільської бібліотеки для дітей завітали учні 3, 5 класів Піщанської гімназії, де для них було показано лялькову виставу «Свято в Казковому королівстві», за сценарієм завідувачки бібліотеки Сльоти О.І.

В ролі казкових героїв виступили учні цієї ж гімназії: Книш Крістіна, Дмитрієва Анастасія, Антонюк Ання, Семенюта Юлія, Довбня  Дмитро, Канівецька Анастасія, Кусяка Богдан, Дейнега Сергій.