З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ !!!

Дата: 31.05.2021 15:31

Щорічно, починаючи з 1989 року,  1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей - свято маленьких громадян нашої країни.

У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля та відпочинок.

Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Дорогі наші маленькі друзі, щиро бажаємо вам та  вашим родинам  миру, міцного здоров’я, щастя та сімейного затишку.

Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки, розуміння та добра!