Святковий Великдень – радість кожного серця

Дата: 30.04.2021 13:47

Сонце сяє у ясній блакиті,

Теплим променем цілує світ увесь.

І серця для радості відкриті:

Знайте, люди, що Христос Воскрес!

Пташечки цвірінькають надворі –

То вони співають Богу честь!

Позабудьмо сумніви та горе,

Бо Христос Воістину Воскрес!

Зоряна Живка

Великоднє свято пов’язане із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Христос вчить нас воскрешати себе мудрістю і терпимістю.  Українці свято бережуть свої національні звичаї, уявлення про весняне пробудження, про невмирущість вічно живого духу нашого народу.

З нагоди свята Христового Воскресіння організовано  книжкові виставки у Піщанській сільській бібліотеці для дорослих «Світле свято Великодня», та  у Піщанській сільській бібліотеці для дітей «Великдень свято Воскресіння».

На виставках представлені видання, які розповідають про народні традиції відзначення Великодня, висвітлюють національні особливості українського свята.