Природи неповторную красу я серцем…, пензлем захищу

Дата: 16.04.2021 14:20

Природа – найдивовижніша казка. Вона зустрічає нас морем звуків, запахів, загадок і таємниць, змушує прислухатися, придивлятися, замислюватися. Ми не можемо собі уявити наше життя без лісів, полів, річок і озер.

Мабуть найбільшу радість , найпалкішу любов до рідного краю викликає спілкування з природою. Воно завжди хвилює і чарує людину, надихає на творчість. Скільки дивовижних, неповторних полотен створили художники. Ось і наші юні художники, користувачі Піщанської сільської бібліотеки для дітей (Тищенко Карина, Войтенко Анастасія, Стеценко Кристина, Смикова Ярослава та ін.), передали у своїх роботах нестримне бажання намалювати краєвиди рідної землі, показати всю її красу, чарівність і незбагненність її витворів.

Виставка малюнків присвячена Всеукраїнському дню довкілля.

День охорони навколишнього природного середовища - це привід для кожного з нас замислитися над тим, як ми живемо на Землі чи поважаємо природу і світ, завдяки яким існуємо.