Розважальний куточок

Дата: 19.03.2021 15:37

Для багатьох людей бібліотека –це всього лише купа запилених книжок, які бібліотекар перекладає з місяця на місце. На щастя це не так.

Так, справді, першочергове завдання бібліотекарів – привити любов до книги, починаючи з дитинства. Адже дитині, що читає, навчання в школі дається легше.

Але не останнє питання – дитяче дозвілля. Після шкільних занять найбезпечнішим місцем для дітей є бібліотечний простір.

Піщанська сільська бібліотека для дітей змінила формат на сучасний.  Для молодших читачів створена ігрова зона, де учні можуть не тільки поспілкуватися зі своїми однолітками після шкільних занять. Тут багато інтелектуальних та розважальних ігор. Юні користувачі малюють, складають конструктори,пазли, мозаїку, грають у шахи, шашки, доміно, тим самим розвиваючи  свої природні задатки та здібності, інтелект, задовольняють творчий та пізнавальний інтерес.