Масляну гуляємо, весну зустрічаємо…

Дата: 16.03.2021 10:59

Минулого тижня українці святкували одне з найстаріших свят слов'янських народів - Масляну. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні ще з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень і передує настанню Великого посту.

Працівники Піщанської сільської бібліотеки для дорослих Войтенко Інна Анатоліївна та Шолох Лариса Миколаївна провели  для своїх користувачів народознавчу годину  «Масляна до нас прийшла, млинців гору принесла».

Під час заходу присутні  дізналися про історію виникнення свята та особливості святкування Масляної  в Україні та різних країнах світу.

А яка ж Масляна без смачних млинців!

Відвідувачі пригощалися духмяним чаєм та млинцями з різноманітними начинками, випеченими дбайливими руками господинь бібліотеки,  продивилися майстер-клас «Перший млинець – не комом!».

Також бібліотекарі підготували тематичну виставку «Щедра масляна», на якій в періодичних виданнях та книгах користувачі знайдуть різноманітні рецепти приготування вареників, млинців та начинки для них.

Як кажуть у народі : «…Масляну гуляємо, весну зустрічаємо…»