Великий син українського народу

Дата: 09.03.2021 13:21

«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою солдатської муштри, а для волі зробив більше, ніж десять переможних армій… Найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу, яку в мільйонів людських сердець все заново збуджуватимуть його твори».

Іван Франко

Сьогодні, 9 березня, українці у всьому світі відзначають 207 років із дня народження одного з символів української держави — поета і прозаїка, художника і громадського діяча — Тараса Григоровича Шевченка

На вшанування пам’яті генія української літератури, в бібліотеках Піщанської громади розгорнуто книжкові виставки: «Шляхами великого Кобзаря» - Піщанська для дорослих, «У полоні музи і долі» - Піщанська для дітей,  «Не забудь, Україно, Кобзареве слово» - Кривушівська, «Ти поставив  на сторожі слово» -  Гориславська.