«Лиш для любові варто жити, лиш про любов сьогодні всі слова»

Дата: 12.02.2021 15:22

Напевно, немає на Землі людини, яка б не чула про це чудове свято – День усіх закоханих.

14 лютого, Валентинів день – одне з тих свят, без яких життя було б біднішим. Вже стало доброю традицією дарувати один одному в цей день валентинки та листівки, які символізують симпатію або освідчення в коханні.

Без любові людям неможливо прожити. Ми, дорослі любимо дітей, один одного та бажаємо щоб ніхто і ніколи не був обділений цим прекрасним почуттям.

До дня закоханих в бібліотеках громад и організовано тематичні книжкові виставки: «Все починається з любові» - Піщанській сільській бібліотеці для дорослих, «З днем закоханих» - Кривушівській та «З днем Святого Валентина» - Гориславській.

Вітаємо всіх користувачів з найромантичнішим святом і бажаємо чистих, світлих почуттів. Нехай кожна мить буде наповнена любов’ю, світлом добра, взаєморозуміння, щирістю і щастям.