УВАГА! АКЦІЯ!

Дата: 09.02.2021 10:29

Усі знають, що 14 лютого - День закоханих, але не кожен мабуть знає, що цей день є і Міжнародним днем дарування книг, одним з наймолодших свят у календарі. Своєю появою в 2012 р. свято зобов’язане засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children's Books в США Еммі Бродмур. Ідею його створення підказав маленький син Еммі, який запитав її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги?

Спочатку Еммі Бродмур просто розсилала різним людям в Мережі пропозицію взяти участь в ініціативі. За роки свого існування ініціатива дарування книг отримала підтримку в усьому світі та продовжує знаходити нових ентузіастів і учасників. Просуванню свята сприяла підтримка відомих авторів, блогерів та письменників. З кожним роком все більше книжок, як уже читаних, так і зовсім нових, вирушає в дорогу в усі куточки світу.

Шановні друзі, наша бібліотека запрошує всіх, хто має можливість і бажання, прийняти участь у доброчинній акції «Подаруй бібліотеці книгу».

Віддаючи книги книгозбірням ви вдихаєте в них не лише нове життя, але й робите великий дар тим, хто їх потребує. Адже книги, як парашути. Вони не приносять ніякої користі допоки закриті.

Тож читаймо, шануймо, бережімо книги, бо у них мудрість, розум, знання людства, які створювалися впродовж тисячоліть.