Щасливого Нового року та веселих свят!

Дата: 31.12.2020 10:03

На порозі 2021 рік. Напередодні свята є традиція підводити підсумки року минулого.

А був він нелегким. Непередбачувані обставини у вигляді епідемії коронавірусу поставила всіх і все, в тому числі й бібліотеки країни, у важке становище. Та про погане… ой як не хочеться! Нехай воно залишається у старому році!

Ми працювали, дотримуючись карантинних вимог, і намагалися створити комфортні умови для свого користувача. В телефонному та онлайн-режимі надавалися інформаційні послуги та консультації, викладалися на сторінках в соціальних мережах, приймали участь у відео конференціях, семінарах, обласних конкурсах: Піщанська сільська білібліотека для дорослих - «Читання зі знаком якості», сільська бібліотека для дітей «Талісман моєї бібліотеки».

Завдячуючи користувачам книжковий фонд нашої бібліотеки поповнився на 230 примірників книг. Хочеться сказати величезне спасибі Шаповал Тетяні Михайлівні, Ломтєвій Галині Олександрівні, Мізюну Валерію Георгійовичу, Куц Олені Володимирівні.

Тож шановні читачі та односельці! Прийміть наші найщиріші привітання з Новим роком і Різдвом Христовим! Нехай новорічні свята принесуть всім радість, надію й оптимізм, здоров’я, здійснення всіх мрій, щастя, любов і гармонію, мир і спокій.

Щасливого Нового року та веселих свят!