Учнями Піщанської громади подано 6-ть проєктів на конкурс Шкільний громадський бюджет Полтавської області - 2021.

Дата: 16.10.2020 15:54

Сьогодні 16 жовтня 2020 року, в приміщенні сільської бібліотеки відбулося  засідання робочої групи по розгляду та оцінці проектів поданих учнями Піщанської громади  на конкурс Шкільного громадського бюджету Полтавської області – 2021.

Всього учнями подано шість проектів:

1. Сучасний споривний простір сьогодні- здорові діти завтра,  автор Великотрав Богдан  учень Гориславського НВК.
  2. Ландшафтний дизайн території Піщанської гімназії з використанням лікарських рослин,  автор Безклинська Мілєна  учениця Піщанської гімназії.
  3. Створення лаунж-зони "Plau and relax", автор  Сапон Юля учениця Піщанської гімназії.
  4. Віртуальна реальність у Піщанській гімназії,  автор Сазонова Дар’я учениця Піщанської гімназії.
  5. Творча виробнича майстерня- шкільна кузня, автор Кулинич  Дмитро учень Піщанської гімназії.
  6. Сучасна майстерня, автор Кирилова Альбіна, учениця Кривушівського НВК.

Всі проєкти в рамках реалізації Шкільного громадського бюджету  Полтавської області будуть направлені до Полтавської обласної ради для подальшої оцінки та виставлення на голосування.