Цирковому колективу "Арлекін" - 12 років

Дата: 11.10.2020 09:06

В 2008 році, в Піщанському (тоді ще сільському будинку культури) був заснований цирковий колектив «Арлекін» під керівництвом Ірини Михайлівни Томурко. Наполеглива праця вихованців та розуміння батьків допомогли отримати колективу в 2011 році звання «Зразковий». Зараз колектив нараховує майже 50 учасників.

Завдяки постійній підтримці сільського голови Красницького О. П. зразковий колектив приймає активну участь у концертній діяльності, як у Піщанському центрі культури і дозвілля, так і за його межами. Неодноразово ставав переможцем Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів мистецтв у м.Києві, Харкові, Черкасах, Дніпрі, Полтаві та Кременчуці.

У кожен номер вкладено багато терпіння, наполегливої щоденної праці, віри і сили як самих вихованців, так і їх керівників. Завдяки балетмейстеру Маргариті Ігорівні Калініченко, яка с 2012 року працює в колективі, кожен виступ, це повноцінна, унікальна, неперевершена і захоплююча вистава.

Цирк – це невимовно красиве і фантастичне видовище, що поєднує в собі суміш різноманітних жанрів і видів (акробатика, повітряна гімнастика, партерна гімнастика, еквілібристика, жонглювання, оригінальний жанр).

Цирковий колектив – це величезна родина, в якій кожна дитина важлива і особлива, її здібності унікальні, а талант безцінний.

Ми пишаємося зразковим аматорським цирковим колективом "Арлекін".

Щиро вітаємо і зичимо учасникам колективу, керівнику, балетмейстеру міцного здоров'я, життєдайної енергії, творчого надхнення, креативних постановок та перемог.