Танцювальний колектив "Візерунок" зайняв три перших місця в регіональному фестивалі «Відкриття танцювального сезону»

Дата: 23.09.2020 14:33

Танцювальний  колектив «Візерунок» Піщанського центру культури і дозвілля брав участь у регіональному фестивалі сучасної та естрадної хореографії «Відкриття танцювального сезону», та зайняв три перших місця. Фестиваль проходив у Кременчуцькому міському палаці культури 19 вересня 2020 року.

Номери колективу «Візерунок» нагороджені дипломами та кубками фестивалю за І місце:

• народний танець «Ой гоп, черевички» в категорії «Продакшн»;
  • український танець  «Один хлопець на село», категорія «Ансамбль Kids», в якому дебютували наймолодші учасники колективу, вперше підкоривши велику сцену;
  •  українським танцем запалили сцену міського палацу солісти колективу Григораш Марк та Мартинюк Анна,  в категорії  «Дует Teens».

Подякою від організаторів фестивалю нагороджено Радочин Юлію, керівника колективу, за вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва в Україні.