Прес-реліз про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у січні - серпні 2020 року

Дата: 18.09.2020 13:28

Послугами обласної служби зайнятості за 8 місяців року скористалися  більше 80 тисяч громадян

Протягом січня-серпня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 81,7 тисячі громадян, які шукали роботу. З них 51,9 тисячі людей  мали статус зареєстрованого безробітного.

Від 7,6 тисячі роботодавців за цей період надійшло 38,6 тисячі пропозицій роботи.

Роботу отримали більше 27 тисяч мешканців Полтавщини

За сприяння обласної служби зайнятості за 8 місяців року знайшли роботу 27,7 тисячі осіб. У тому числі 11,8 тисячі людей, (або 42,6%), працевлаштовані оперативно, до набуття статусу безробітного.

7 клієнтів служби зайнятості отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 278 безробітних. Із них 53 особи недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 225 працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

На громадських роботах працювали 4 тисячі  бажаючих

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечена тимчасова зайнятість 4 тисяч громадян. Найбільш поширені види громадських робіт: екологічний захист навколишнього середовища, інформування про субсидії, благоустрій, робота із соціально вразливими верствами населення.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 4,1 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 2,9 тисячі безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для кращої конкурентоспроможності на ринку праці 77 осіб отримали ваучери на підвищення кваліфікації за спеціальностями «медсестринство» та «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

На обліку – 23 тисячі безробітних