Ім’я землі моєї – Україна!

Дата: 23.08.2020 08:02

День Незалежності України важливий для кожного українця. Цей день є не лише святом, коли ми одягаємо гарну вишиванку, робимо красиві фото, але й часом, коли ми просто маємо згадати як про минуле України, так і про те, що відбувається у країні зараз, бо все це є невід’ємною частиною нас самих. Адже, незважаючи на усі перешкоди на шляху до суверенітету, ми змогли зберегти рідну мову, культуру, звичаї, традиції і, звичайно, прагнення до свободи, яке наче передається українцям з покоління в покоління.

З нагоди свята сільськими бібліотеками громади підготовані книжкові виставки: «Україна єдина! Україна – це ми» – Піщанською для дорослих, «Україна в нас єдина – бережи її дитино» – Піщанською для дітей, «Ти єдина, неподільна – Україна моя рідна» – Кривушівською, «З Днем Незалежності Україно!» – Гориславською.