У С. КРИВУШІ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НОВОЗБУДОВАНОЇ АМБУЛАТОРІЇ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Дата: 31.07.2020 10:00

Напередодні 5-ї річниці від дня створення Піщанської ОТГ приємний подарунок отримали не тільки медичні працівники, а і вся Піщанська громада .  30 липня 2020 року о 17:00 год. в селі Кривуші відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Відкриття відбулося за участі губернатора - Полтавщини Синєгубова Олега Васильовича, народного депутата України - Мовчана Олексія Васильовича, сільського голови - Красницького Олександра Петровича, голови Кременчуцької РДА – Пирога Андрія Миколайовича,    депутатів обласної, районної та сільської рад, мешканців села, медичних працівників.

Після урочистих промов та вітальних слів від гостей всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу. Працюватимуть у новій амбулаторії лікар, дві медичні сестри, молодша медична сестра та лікар стоматолог. В медичному закладі створені комфортні умови, як для медперсоналу, так і для пацієнтів.