Переможці Gold cup 2020

Дата: 21.07.2020 09:59

На відкритому  сценічному майданчику, в місті Кременчук, відбувся  Міжнародний фестиваль танцю Gold cup 2020, в якому взяли участь талановиті колективи та окремі виконавці з міст Миргород, Охтирка, Кременчук, Піщанської об’єднаної територіальної громади, з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.

Танцювальний колектив «Візерунок» Піщанського центру культури і дозвілля виступив з двома постановками «Ой гоп, черевички», «Поліська полька», український танець показали танцювальний дует у виконанні Анни Мартинюк і Марка Григораша.

Колектив «Любисток» Гориславського сільського будинку культури представили народний стилізований танець «На базар ходила я».

Чотири танцювальні номери у номінаціях: продакшн народний танець, ансамбль народний, дует український, ансамбль різновіковий отримали перші місця.

Колективам вручені кубки, учасники нагороджені дипломами.

Керівник танцювальних колективів «Візерунок», «Любисток» Радочин Юлія Василівна на фестивалі отримала 4 категорію судійства.

Вітаємо наших переможців! Вдалих виступів і цікавих номерів!