Фестиваль танцю трьох країн

Дата: 17.07.2020 08:02

По запрошенню німецько-польського молодіжного фонду, учасники танцювальних колективів «Візерунок», «Любисток» Піщанського центру культури і дозвілля, Гориславського сільського будинку культури,  керівник Радочин Юлія Василівна, танцювального народного аматорського колективу «Міленіум» м. Полтава, керівник Таранцева Олена Олександрівна взяли участь  у спільному проекті «Фестиваль танцю трьох країн».

Незабутня поїздка розпочалася з чарівного міста Львів, який привітно зустрів маленьких гостей. Наступного дня учасники проекту прибули  до Варшави. Краса та велич цього міста: архітектурні споруди, музеї, храми та церкви, яким більше 300 років, яскраво вразили дітей.

Побували у неперевершеному «Королівському замку» стилю Барокко, у якому більше ІІІ ст. проживало п’ять королів.

Відвідали Лазенковський парк, де знаходиться символ польської столиці -  пам’ятник  Фредеріку Шопену. На власні очі побачили Костел Святого Хреста, де у мармуровій колоні «серце» Шопена.

Вісім чудових  днів провели у місті Пренцлао, що у Німеччині. Дізналися про культуру німецького народу та архітектуру міста у якому знаходиться старовинна  Кирха (Храм), каплиця Святого Духа, Шецинські ворота, Міська стіна.

З’їздили на екскурсію в Берлін. Побували біля пам’ятника Йогану Вольфрангу фон Гете, знаменитих Браденбурських воріт, Рейхстагу, палацу Бельвю, Берлінської телевежі ім.Олександра Плацца та найбільшого у Європі залізничного вокзалу.

Від німецького танцівника Кріса діти отримали майстер-клас з хореографії. Разом з викладачами табору «УкрВелла»  майстрували поробки з дерева і стрічок, відвідали дискотеки, приймали участь у спортивних змаганнях, купалися у аквапарку, спілкувалися з  однолітками з Польщі та Німеччини.

Поряд з розвагами, проводили репетиції танцювальних колективів.

Перед від’їздом з табору «УкрВелла» відбувся захід, де учасники танцювальних колективів України, Польщі, Німеччини виступили перед глядачами. Теплі аплодисменти отримали учасники колективу «Візерунок» за «Поліську польку». Показали своє вміння, сценічну культуру та характер українського танцю.

Бажаємо танцювальним колективам та керівнику натхнення, творчих успіхів та гарних запрошень.