«U-LEAD з Європою» знову в Піщаному

Дата: 08.07.2020 13:39

Підвищення якості надання адміністративних послуг жителям Піщанської громади є одним із основних принципів у роботі колективу ЦНАП Піщанської сільської ради.

Темою дводенного семінару (тренінгу), що проводився в рамках міжнародної технічної допомоги «U-LEAD з Європою», було вивчення особливостей надання адміністративних послуг, ознайомлення з типами ЦНАП та способами інтеграції до нього окремих груп послуг.

Тренер Оксана Мальченко два дні працювала зі спеціалістами відділів виконавчого комітету. Досить кваліфікований і досвідчений спеціаліст повідомила, що була вражена тими якісними змінами, що відбуваються в Піщанській ОТГ в рамках реформи децентралізації влади в Україні і наголосила, що такого результату можливо досягати виключно завдяки високій організації роботи колективу та злагодженої роботи команди якісних спеціалістів.