КНИГА РЯТУЄ ДУШУ

Дата: 19.06.2020 15:21

Дорогі друзі, бібліотеки громади знову відкрилися!

Тож продовжуємо читати. Читаючи, ви, підвищуєте власну грамотність, робите свою вимову багатшою і красивішою.

Спілкування з книгою розвиває мислення, знижує стрес, додає впевненості в собі, робить нас більш творчими, покращує мозкову активність та сон, допомагає відволіктися від роботи, втоми, нудьги, біганини.

Гарний роман, детектив або повість звільнять мозок від непотрібних думок, допоможуть розслабитися.

Цей список можна продовжувати і продовжувати, але суть одна – читання робить нас кращими. І це факт. Головне – знайти "свою" книгу, "свій" рядок.

Є такий вислів: «Поки живе бібліотека – живе народ, адже вона – скарбниця всіх багатств духу людського».

Це добре розуміють читачі наших бібліотек. Вони активно і свідомо підтримують її життєдіяльність, даруючи книги як українських, так і світових авторів.

Завдяки активним користувачам Ломтєвій Галині Сергіівні, Шаповал Тетяні Михайлівні, Головко Юлії Йосипівні, фонд  Піщанської сільської бібліотеки для дорослих, у червні місяці, поповнився на 130 примірників книг.

Факт надходження дарів у бібліотеку – показник її престижу, місця в суспільному житті, яскраве свідчення опікування користувачів  її долею.

Ми безмежно вдячні за подаровані  книги та добру справу і впевнені, що кожна книжка знайде свого читача.