УМОВИ ПРИЙОМУ небезпечних побутових відходів (лампи, батарейки, термометри ) для подальшої їх здачі на утилізацію

Дата: 18.06.2020 13:24

УМОВИ ПРИЙОМУ

небезпечних побутових відходів

(лампи, батарейки, термометри )

для подальшої їх здачі на утилізацію

Від мешканців

1. Збір ламп, термометрів та батарейок від населення здійснюється на базі пересувного приймального пункту – мікроавтобус Fiat Ducato ВІ8574ЕС.

Послуга прийому небезпечних відходів для мешканців Полтавської області здійснюється на безоплатній основі.

1. Маршрут руху мікроавтобуса, місця стоянки, день і час приїзду екобусу ВИЗНАЧАЄТЬСЯ РАДОЮ САМОСТІЙНО та узгоджується відповідальною особою органу місцевого самоврядування з обласним комунальним автотранспортним підприємством Полтавської обласної ради.

Від юридичних осіб

1. Від підприємств, установ та організацій усіх форм власності та фізичних осіб-підприємців відпрацьовані небезпечні побутові відходи приймаються згідно укладених договорів.
  2. Для детальної інформації звертайтеся за адресою :

КАТП Полтавської обласної ради

36003, Полтавська область,