Живе на всій планеті народ веселий – діти

Дата: 29.05.2020 09:25

До Міжнародного Дня захисту дітей | Конституційний Суд України

Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Щороку в перший літній день, в 51 країні світу,  відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Водночас це свято тих, хто захищає права маленьких громадян, завжди знаходиться поруч, допомагає твердо стати на ноги.

Адже у малечі не повинно бути нещасливого дитинства і обов’язок кожної дорослої людини турбуватися про дітей, зігрівати теплом і любов’ю їхні серця, виховувати підростаюче покоління мужнім, справедливим, порядним, добрим, з щедрою та гармонійною душею, створити достойні умови для повноцінного розвитку. А ще – прищепити їм любов до рідної Батьківщини, мови та культури.

На допомогу приходить книга – одне із основних джерел мудрості, знань, яка допомагає  дитині збагатити словарний запас, адаптуватися до непростих життєвих ситуацій.

Маленькі користувачі Піщанської сільської бібліотеки для дітей мають змогу ознайомитися зі змістовними, різножанровими, захоплюючими  книгами. Разом з неймовірно цікавими героями книг Всеволода Нестайка та Анатолія Костецького  можна посміятися і відчути радість веселого, щедрого на пригоди й витівки дитинства. Адже посмішка дитини – найбільше щастя на землі.

А я найбільше хочу

Зробити так, щоб діти

Були завжди щасливими

У всьому-всьому світі

Щоб ні війни, ні голоду,

Ніхто й ніде не взнав,

Щоб кожен день для кожного

Приходив, як весна.

Бажаємо всім дітям, батькам, рідним міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку, чистого, мирного неба, сонячних ранків, сяючих посмішок та веселих, надійних друзів. Нехай ваше життя буде сповнене яскравими барвами, приємними враженнями і відкриттями.

Щасливого вам дитинства і гарного відпочинку під час літніх канікул!