Вічна пам'ять героям

Твір Ушака Станіслава

учня 4 класу

Кривушівського НВК

У нашій родині бережно зберігаються усі  документи дідуся, яким більше 70 років.

Але найбільше ми цінуємо спогади про рідну людину, завдяки якій живемо на цьому білому світі.

Пам'ять вічна, бо поки ми пам’ятаємо своїх героїв, вони живуть у наших серцях.

Мого прадідуся звали Войткевич Григорій Іванович. Під час Другої світової війни він був призваний до лав Червоної Армії. Григорій Іванович був командиром саперного  відділення. Григорій Іванович брав участь у  визволенні багатьох міст і сіл від німецько-фашистських  загарбників. У ході боїв не одноразово був поранений. Але, незважаючи на біль, ішов далі захищати свою родину, свою Батьківщину.

За мужність і героїзм Гвардії Червоноармієць Войткевич Григорій Іванович був нагороджений медалями «За оборону Сталінграда», «За перемогу над Германією», «За перемогу над Японією», а також орденом Слави. Після закінчення війни йому подарували машину на 3 колесах.

У мирний час, не дивлячись на втрачене здоров’я через поранення, тяжко працював над відродженням колгоспу.