Пам’ятаємо і вшановуємо

Дата: 08.05.2020 11:52

Минають десятиліття… народжуються і виростають нові покоління. Але в пам'яті народній ніколи не погасне згадка про подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі.

За ініціативою та під керівництвом виконавчого комітету Піщанської сільської ради, з року в рік, у селах громади організовуються  і  проводяться урочисті тематичні заходи.

Наші пам'ять і совість, під час карантину, велять нам не залишати поза увагою братські могили  та пам’ятники. Святий обов’язок сьогодні, як і завжди, вшанувати пам'ять загиблих.

Делегації, у складі сільського голови Красницького О.П., заступників, секретаря, старости, депутатів та представників громади,  вшанували пам'ять загиблих воїнів  у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали до меморіальних комплексів та пам’ятників вінки, кошики квітів.

Світла і вічна пам'ять героям!