Низький уклін тобі, ветеране!

Дата: 07.05.2020 14:19

Страшна війна ХХ століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині в Україні. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності, билися за кожний клаптик рідної землі до останньої краплі крові, вистояли і перемогли. Для України ціна тієї перемоги жахлива – мільйони людських життів.

Наш земляк Петро Феофанович Чернусь – один із тих, кому довелося пожертвувати своєю юністю заради спокою та миру Батьківщини. У 15 років хлопчина пізнав справжню боротьбу за свободу. Його бойовий шлях почався біля гори Пивихи. Командування поставило завдання взяти острів. Там же загинув його найкращий товариш, разом зі своїм батьком. Його груди вкриті медалями, а на скронях – сивина… За відвагу чоловіка нагороджено бойовим орденом Вітчизняної війни 2 ступеня, бойовим орденом «За мужність» та ювілейними орденами і медалями.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Усе менше залишається тих, хто наближав Перемогу. Виросли уже правнуки героїв, котрі щедро полили своєю кров’ю священну землю рідного краю.  Петро Феофанович виховав двох дочок, які подарували йому чудових онуків, що на відмінно навчалися у Піщанській гімназії. Їм він передав почуття гордості за свою країну і свій народ.

Наше покоління щиро  вдячне всім ветеранам за безсмертний подвиг у найжорстокішій війні, якої зазнало людство.