Увага !!! Впроваджено новий вид допомоги на дітей фізичним особам підприємцям

Дата: 06.05.2020 15:48

Кабінетом міністрів України впроваджено новий вид допомоги на дітей фізичним особам підприємцям

(прийнято відповідну  постанову № 329  «Деякі питання соціальної підтримки  сімей з дітьми»).

Право на призначення допомоги мають фіз. особи підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до І та ІІ групи платників єдиного податку, за умови сплати єдиного внеску  загальнообовов’язкове держане соціальне страхування  за 2019 рік.

Для оформлення допомоги необхідно звернутись в приміщення ЦНАПу  ( відділ соціального захисту населення та захисту прав дітей )  с. Піщане, з наступними документами:

• Паспорт, ідентифікаційний номер платника податку;
  • Свідоцтва про народження дітей до 10 років;
  • Довідка з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне  страхування (ОК-7);
  •  З банківської установи «Заява про виплату пенсії або грошової допомоги»

Телефон для довідок (0536) 75-83-04 , 098-093-75-97.