Про освіту в умовах карантину

Дата: 30.04.2020 08:34

29 квітня 2020 року  відбулася апаратна  онлайн-нарада виконавчого комітету Піщанської сільської ради. На розгляд було винесено такі питання:

1. Щодо нагальних питань впровадження Закону України “Про повну загальну середню освіту”, зокрема, про переведення педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, з безстрокових трудових договорів на строкові.
  2.  Про особливості оплати праці педагогічних та інших працівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Піщанської сільської ради в умовах карантину.

Підводячи підсумки засідання, сільський голова Красницький О.П. наголосив про необхідність виплачувати в умовах карантину  заробітну плату працівникам освіти у повному розмірі, а дане питання доручив Павлиш З.В. начальнику відділу освіти молоді та спорту  тримати на постійному контролі.