Уклін героям Чорнобиля Піщанської громади

Дата: 24.04.2020 16:53

Цього року ми перегортаємо ще одну сторінку пам’яті Чорнобильської  трагедії.

26 квітня 1986 року – день найстрашнішої техногенної катастрофи в Україні. Відлік часу став уже не мирним, а бойовим. Першими у жерло чорнобильського вулкану ступили пожежники та працівники атомної станції. Згодом їх змінили тисячі інших,  потім лік пішов на десятки, сотні тисяч.

Серед тих,  хто виконував свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління,  були і наші односельці.

Щороку виконавчий комітет Піщанської сільської ради організовував вечори-зустрічі з ліквідаторами аварії, вшановуючи пам’ять учасників ліквідації катастрофи. Але життя вносить свої корективи і не завжди втішні. Ми пам’ятаємо про кожного з вас.

Шановні ліквідатори! Дозвольте подякувати вам за мужність і героїзм, за надану можливість  жити, навчатися і працювати. Бажаємо Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, довгих років життя, добра та благополуччя.

Низький уклін нашим землякам, які пожертвували своїм життям і здоров’ям, захищали нас від атомного лиха,  пішли у вічність заради майбутнього свого народу. Вічна їм слава і людська шана.

Хочеться вірити, що жах чорнобильської катастрофи ніколи не повториться, пам'ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання. Хай над землею буде чисте небо, квітнуть сади, курличуть журавлі, звучить дитячий сміх.