Увага! Важлива інформація щодо поминальних днів!

Дата: 22.04.2020 14:55

Шановні жителі Піщанської ОТГ!  У християнстві вважається, що через тиждень після свята Великодня починаються поминальні дні. У народі їх ще називають проводами, гробками, батьківськими суботами, або ж Радоницею. Душі покійних опускаються на землю і ми в ці дні за давнім звичаєм, звикли родиною йти на кладовище аби відвідати тих, кого з нами вже немає. Про те, цього року, враховуючи карантинні обмеження, кожен із нас повинен зрозуміти, що дотримання норм, які можуть врятувати життя нам і нашим близьким - є пріоритетними в нинішніх умовах.

Святі отці говорять – найбільше, що ми можемо зробити для тих хто відійшов у вічність – це молитися за них. Ось чому, в передвісті поминальних днів, хочу ЗАКЛИКАТИ  КОЖНОГО, задля уникнення ще більшого розповсюдження інфекційного захворювання, дослухаймося до слів Святих отців - згадаймо наших покійних рідних у домашній молитві та пом’янімо їх душу милостинею.

Тільки спільними зусиллями, залишаймося свідомими та відповідальними, з дотримання всіх вимог задля попередження цієї хвороби. Дуже скоро епідемія мине, та всі ми повернемося до звичного життя. І у наступну поминальну дату - Троїцьку поминальну суботу 6 червня, ми разом зі священнослужителями та рідними зможемо відвідати могили покійних та помолитися за їх душі на кладовищах.

З повагою,

сільський голова                                                                Олександр Красницький