УВАГА УВАГА УВАГА !!! КАРАНТИННІ ЗОНИ

Дата: 22.04.2020 11:31

В зв’язку з виявленням на території Кременчуцького району підтверджених випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID–19 у громадян, що мешкають в Кременчуцькому районі, згідно розпорядження керівника робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням короновірусної хвороби  COVID–19 на території  Кременчуцького району Полтавської області:

1. Визначено санітарну зону в межах внутрішнього периметру

- с. Максимівка, вул. Мічуріна;

- с. Омельник, вул. Конституції, вул. Центральна;

- с. Радочини, вул. Набережна , вул. Молодіжна;

- с. М.Кохнівка, вул. Садова;

- с. Потоки, вул. Жовтнева;

- с. К. Потоки, вул. Миру;

- с. ПІЩАНЕ, вул.Київська;

- с. Гориславці, вул.Центральна.

2. На території санітарних зон запроваджено наступні обмеження:

• заборонено вихід з приміщень без засобів індивідуального захисту органів дихання (масок, респіраторів);
  • заборонено переміщення вулицями без поважної на те причини (виняток – відвідування продуктових магазинів, аптек, лікарень, рух до місця роботи);
  • неухильне дотримання соціальної дистанції не менше двох метрів у громадських місцях.