Увага !!! Важлива інформація !!!

Дата: 17.04.2020 14:52

Шановні мешканці Піщанської ОТГ, в переддень Великодніх свят прийміть мої найщиріші вітання. Бажаю всім достатку, миру і безумовно ЗДОРОВ'Я.

Нажаль ми змушені сьогодні інформувати громаду, що у мешканців Піщанської ОТГ які проходили тестування на наявність у них вірусу COVID- 19  три аналізи виявилися позитивними.

На теперішній час вказані громадяни проходять лікування. Члени їхніх сімей перейшли на режим самоізоляції. Пацієнти знаходяться в постійному контакті з лікарями, відповідні служби нашої громади здійснюють соціальний супровід сімей громадян, які захворіли, а комунальні організації виконують заходи по дезінфекції місць можливого поширення інфекції.

Звертаюсь до всіх громадян з проханням зберігати спокій і дотримуватись усіх рекомендацій лікарів та медичних служб.

Підстав для паніки немає. Наше здоров’я, в першу чергу,  в наших руках. Залишаємося вдома, обмежуємо надмірні контакти, не створюємо умови для поширення будь-якої  інфекції. Зустрічаємо Великдень здоровими і дужими.

Сільский голова                                                                           Олександр Красницький